Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W
STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W

STOŁOWY MIKSER PLANETARNY ZE SZKLANYM BLENDEREM, SILNIK 1000W

 • Mikser planetarny ze szklanym blenderem
479,00 zł
brutto / szt.
Rozmiar
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatu

Kupujesz i dostawę masz gratis!

dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Opis produktu

Mikser planetarny ze szklanym blenderem: 

 • mikser planetarny o mocy 1000 W (max 1500 W)
 • szklany blender o pojemności 1,5 litra
 • misa ze stali nierdzewnej 4,5 litra
 • osłona przeciwbryzgowa misy
 • podświetlone pokrętło 
 • 3 końcówki do mieszania: mieszadło do mieszania i wyrabiania mas specjalne mieszadło hakowe do zagniatania ciasta drożdżowego lub chlebowego trzepaczka do ubijania białek lub ciast biszkoptowych
 • 6 prędkości obrotowych
 • prędkość "Turbo"
 • wyłącznik bezpieczeństwa
 • stabilna podstawa z przyssawkami
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Mikser planetarny 67810 spełnia wymagania dotyczące produktów mających kontakt z żywnością zgodnie z:

 • 1935/2004 – rozporządzenie (WE) w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
 • 10/2011 – rozporządzenie (WE) w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością

 

Wymiary miksera (bez blendera): 27 x 32 x 30cm (długość x szerokość x wysokość)

Przeznaczenie / zastosowanie

Mikser planetarny służy do przygotowywania potraw. Dzięki bogatemu wyposażeniu możliwe jest przygotowanie wielu rozmaitych potraw. Stabilna podstawa z przyssawkami oraz uniwersalność sprawia, że mikser będzie pomocny w każdym gospodarstwie domowym.

Sposób użycia

Montaż i demontaż miksera
Mikser postawić na równym i stabilnym podłożu. Upewnić się, że wszystkie przyssawki w podstawie chwyciły podłoże. Nacisnąć zgodnie z kierunkiem strzałki dźwignię, która zwolni zatrzask głowicy roboczej i spowoduje jej uniesienie. Głowica uniesie się samoczynnie za sprawą sprężyny, ale należy unieść ją ręcznie do końca i upewnić się, że zadziałała blokada górnego położenia głowicy miksera. Nie daje się obniżyć głowicy bez ponownego naciśnięcia dźwigni. W otworze podstawy zainstalować misę. Wypustki w podstawie misy wprowadzić w zagłębienia na obwodzie otworu podstawy, a następnie obrócić misę zgodnie z kierunkiem wskazywanym przez strzałkę w podstawie. Spowoduje to zablokowanie misy w podstawie miksera. Sprawdzić poprawność montażu; jeżeli misa jest zamocowana równo i nie daje się jej unieść, oznacza to poprawny montaż.
Wokół uchwytu końcówki miksera zamontować pokrywę misy. Przyłożyć pokrywę pod głowicę tak, aby strzałka widoczna na pokrywie wskazywała symbol otwartej kłódki na głowicy miksera (VI). Upewnić się, że pokrywa równo przylega do głowicy i obrócić ją, tak aby strzałka wskazała symbol zamkniętej kłódki.
Na końcówce wrzeciona należy zainstalować odpowiednią końcówkę. Wypusty wrzeciona muszą pokryć się z wgłębieniami wokół otworu końcówki. Należy pchnąć końcówkę do góry i obrócić w kierunku symbolu zamkniętej kłódki widocznego na górnej części kołnierza końcówki.
Nacisnąć dźwignię i opuścić głowicę miksera, urządzenie jest gotowe do pracy.

Demontaż wykonać w kolejności odwrotnej do procedury montażu.

Montaż i demontaż blendera
Mikser postawić na równym i stabilnym podłożu. Upewnić się, że wszystkie przyssawki w podstawie chwyciły podłoże. Upewnić się, że głowica została zablokowana w dolnym położeniu. Zdemontować pokrywę gniazda blendera, naciskając lekko i przytrzymując w miejscu oznaczonym trójkątem, a następnie pociągnąć pokrywę na zewnątrz obudowy miksera. Dzbanek blendera postawić na gnieździe montażowym i po znalezieniu pozycji, w której podstawa dzbanka będzie równo przylegała do gniazda montażowego. Należy dzbanek obrócić zgodnie z kierunkiem strzałki opisanej „CLOSE”. Pozwoli to zablokować dzbanek w gnieździe montażowym. Aby upewnić się, że montaż przebiegł prawidłowo należy sprawdzić czy dzbanek przylega równo do obudowy miksera i nie daje się go unieść.
Ponieważ możliwe są cztery pozycje, w których można zamontować dzbanek blendera, należy kierować się położeniem uchwytu dzbanka. Dobrać je tak, aby nie trzeba było sięgać za urządzenie przy chwytaniu uchwytu dzbanka.
Dzbanek posiada pokrywę z uszczelką oraz otworem z osobną zatyczką. Pokrywę należy wcisnąć i sprawdzić czy równo przylega do krawędzi dzbanka. Pokrywa posiada zaokrągloną wypustkę, której kształt został dopasowany do zakrycia wylewu dzbanka. Zapobiegnie to rozchlapywaniu zawartości blendera podczas pracy.
Zatyczkę należy włożyć tak, aby wypusty na jej obwodzie trafiły w wycięcia w otworze pokrywy, a następnie obrócić zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Demontaż zatyczki należy przeprowadzić w odwrotnej kolejności.
Zatyczka pozawala na uzupełnienie zawartości blendera bez przerywania jego pracy, minimalizuje rozchlapywanie zawartości dzbanka. Zatyczka może też służyć jako mała miarka kuchenna.
UWAGA!
- Przy zamontowanym blenderze nie należy podnosić głowicy miksera. Ciężar dzbanka może spowodować przewrócenie całego urządzenia, wylanie się zawartości dzbanka, jego stłuczenie oraz podnosi ryzyko zranienia się.
- Ponieważ podczas użytkowania blendera urządzenie również uruchamia mikser, należy przed rozpoczęciem montażu blendera zamontować misę miksera wraz z jej pokrywą. Nie jest konieczny montaż końcówki. Osłoni to wrzeciono miksera podczas używania blendera i zmniejszy ryzyko zranienia się obracającym się wrzecionem.

Demontaż dzbanka blendera należy przeprowadzić w kolejności odwrotnej do procedury montażu.

Korzystanie z urządzenia
Urządzenie posiada włącznik, który umożliwia ustawienie kilku prędkości obrotowych oraz bieg turbo. Ustawiając włącznik w wybranej pozycji, ustala się prędkość obrotów mieszadła i blendera. Pozycja turbo umożliwia użycie maksymalnej prędkości obrotowej. Aby jej użyć, należy obrócić włącznik urządzenia i przytrzymać w pozycji opisanej „Turbo”. Po zwolnieniu nacisku włącznik automatycznie wróci w pozycję „0”, a urządzenie wyłączy obroty silnika. Pozycje opisane 0-6 nie wymagają przytrzymywania włącznika.
UWAGA! Przed podłączeniem wtyczki należy się upewnić, że włącznik urządzenia znajduje się w pozycji „0” – wyłączony. Po podłączeniu wtyczki kabla zasilającego do gniazda sieciowego, przy nastawie „0”, lampka kontrolna wokół włącznika świeci światłem pulsującym. Jakakolwiek inna nastawa z zakresu 1-6 oraz „Turbo” powoduje, że lampka kontrolna świeci się światłem stałym.

Dzięki wymiennym końcówkom mikser można wykorzystać do mieszania różnych produktów spożywczych.
Mieszadło do ciast służy do mieszania składników na masy o średniej gęstości (np. ciasto drożdżowe), zaleca się stosować nastawy włącznika z zakresu 1 – 2 podczas pracy tą końcówką.
Mieszadło do ubijania służy do mieszania składników na masy o niewielkiej gęstości (np. ciasto biszkoptowe, ciasto naleśnikowe), zaleca się stosować nastawy włącznika z zakresu 1 – 4 podczas pracy tą końcówką.
Mieszadło do trzepania służy do ubijania piany i bitej śmietany, zaleca się stosować nastawy włącznika z zakresu 5 – 6 podczas pracy tą końcówką.

Zaleca się stopniowo zwiększać prędkość obrotową końcówki, pozwoli to uniknąć nadmiernego rozchlapywania mieszanych składników. Pokrywa misy posiada otwór, dzięki któremu można dorzucać kolejne składniki bez podnoszenia głowicy miksera.
Nie należy przekraczać maksymalnego czasu pracy urządzenia: 6 minut. Dłuższy czas pracy może doprowadzić do przegrzania i nieodwracalnego uszkodzenia urządzenia.
Urządzenie posiada wyłączniki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na uruchomienie urządzenia przy podniesionej głowicy, przy niepoprawnie zamontowanym blenderze lub pokrywie gniazda blendera. Pozawala to zminimalizować ryzyko kontaktu użytkownika z ruchomymi częściami urządzenia. Należy jednak wziąć pod uwagę, że po wyłączeniu silnika części ruchome mogą wirować jeszcze przez jakiś czas.
Nie należy przekraczać pojemności maksymalnej misy i dzbanka, należy też wziąć pod uwagę, że składniki podczas mieszania z powietrzem mogą zwiększyć swoją objętość. Zaleca się przygotowywać kilka mniejszych porcji, zamiast jednej dużej.
UWAGA! Podczas używania blendera należy unikać kontaktu jakiejkolwiek części ciała z ostrzami. Zabroniony jest też kontakt jakichkolwiek przedmiotów z ostrzami. Może to prowadzić do powstania poważnych obrażeń.
Podczas używania blendera należy składniki wrzucać do dzbanka przez otwór w pokrywie, pozwoli to zminimalizować rozchlapywanie zawartości dzbanka. Zaleca się nie przekraczać objętości 1,2 litra, co pozwoli uniknąć nadmiernego rozchlapywania zawartości dzbanka.
W przypadku dużych składników należy je podzielić na mniejsze porcje, a jeżeli nie jest to możliwe, należy włożyć je do dzbanka przed uruchomieniem urządzenia, następnie zamontować pokrywę i dopiero uruchomić urządzenie. Nie należy demontować pokrywy dzbanka podczas pracy blendera.
Blendera nie należy używać do kruszenia lodu lub zmrożonej żywności. Nie zaleca się używać blendera dłużej niż 3 minuty.
Temperatura składników umieszczanych w dzbanku nie może być wyższa niż 80 st. C

Zawartość opakowania

Produkt jest dostarczany w stanie kompletnym, ale przed użyciem wymaga montażu. Wraz z mikserem dostarczane są misa z pokrywą, trzy końcówki miksera, dzbanek blendera z pokrywą.

Parametry

 • Częstotliwość [Hz]: 50
 • Napięcie [V]: 230
 • Masa netto [kg]: 4
 • Wymiary [dł. x szer. x wys.]: 375 x 225 x 315 [mm]
 • Klasa ochronności: II
 • Moc [W]: 1000
 • Moc maksymalna [W]: 1500
 • Rodzaj pracy: dorywcza S2 (KB) [min]: 6
 • Pojemność misy [l]: 4,5
 • Pojemność dzbanka [l]: 1,5
 • Ilość poziomów obrotów / prędkości: 6

 

 

 

 

 

 

 

Marka
Symbol
TOY-2975
Kod producenta
5906083678103
Gwarancja
24 miesiące
24 miesiące
24 miesiące
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Przez dalsze aktywne korzystanie z naszej strony internetowej (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Więcej o cookies i zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności i cookies..
Zamknij
pixel